Hľadáme vás

V našom súbore sa vždy nájde miesto pre šikovných ľudí, ktorí by sa k nám chceli pridať. Dôležitá je chuť, všetko ostatné ukážeme, vysvetlíme, no necháme sa inšpirovať aj my. Divadlo nie je len o hercoch a herečkách, preto sa posuňte nižšie a dozviete sa koho práve hľadáme.

Štúdio mladých

Ahojte 👋
tak ako každý rok, aj tento prijímame medzi seba mladé tvorivé tvory (a všetci vieme, že je to aj v tebe). 🎭
 
👉 Štúdio mladých pri Divadelnom súbore Jána Chalupku mesta Brezno je skupina mladých ľudí, ktorí majú radi divadlo, srandu a jedlo. 😋 Stretávame sa pravidelne, zhruba raz do týždňa. Okrem vlastných výtvorov spolupracujeme aj s dospelými divadelníkmi DSJCH 🎭 pri rôznych inscenáciách a ďalších akciách. 🥣
Ak máš (alebo nemáš) v rozmedzí od 13 do 25 rokov a zaujíma ťa divadlo, ŠM pri DSJCH je pre teba správna cesta. 🛣️ Príď v piatok 2. decembra 📅 na nábor nových členiek a členov, kde uvidíš ako vyzerajú naše skúšky a zoznámiš sa s novými ľuďmi. 🤝 Potom zostáva už len na tebe, či sa do toho s nami dáš, alebo nie. (Ale my vieme, že áno) 😉
 
🔘 PIATOK | 2. DECEMBER | 17.00 | 2. poschodie MsDK Brezno (kino Mostár)
 
Viac info na nábore/v správe. 👋

Technik / Technička

Hľadáme šikovné osoby na dlhodobú technickú spoluprácu pri projektoch nášho divadla. V súbore pripravujeme 2 väčšie projekty ročne. Spolupráca na týchto projektoch sa dohoduje individuálne, podľa možností oboch strán. Časová náročnosť závisí od projektu.

Možnosť absolvovať tréning pre osvetľovanie a ozvučovanie divadelných predstavení.

vaše úlohy

- pomáhanie pri tvorbe scény podľa zadania,
- stavanie scény podľa zadania,
- uskladňovanie, nakladanie a vykladanie scény pri zájazdoch,
- vykonávanie bežnej údržby scény.

čo vám ponúkame

- členstvo v jednom z najstarších ochotníckych divadiel na Slovensku,
- voľné vstupy na predstavenia súboru a partnerských divadiel,
- cestovanie po svete spolu s našim súborom na zájazdoch,
- cestovné náhrady / stravu počas zájazdov,
- rozvoj zručností v skvelom tíme ľudí,
- iné spoločenské aktivity súboru.

hľadáme technika, synagóga Brezno

Nevyhovuje vám aktuálna ponuka, no chcete sa k nám pridať? Využite tlačidlo nižšie a dajte nám o sebe vedieť. Herečky, technici – javiskový, osvetľovači aj zvukári, šepkárky, inšpicienti, kostymérky a ďalší šíkovní hláste sa.

Technik / Technička

Prosím, zanechajte nám na seba kontakt, aby sme sa s vami mohli spojiť. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, alebo chcete niečo doplniť, využite posledné pole.

Pridajte sa k DSJCH

Prosím, zanechajte nám na seba kontakt, aby sme sa s vami mohli spojiť. Do posledného poľa vpíšte, na akú pozíciu sa hlásite, alebo sem vpíšte ďalšie otázky.